Андрейченко Ірина Станіславівна директор школи,

 викладач історії спеціаліст вищої  категорії,

 "учитель-методист".

 

 

 

 

 

 

Кисленко Тетяна Миколаївна заступник директора,

 учитель інформатики, початкових класів спеціаліст

 вищої  категорії,  "учитель- методист ".

 

 

 

 

 

  

Яремчук Аліса Василівна заступник директора, 

 учитель біології спеціаліст

 вищої категорії, "учитель-методист".

 

 

 

 

 

 

 

  

 Новосельська Світлана Володимирівна учитель укр.мови

 та літератури, спеціаліст вищої категорії,  "учитель-методист".

 

 

 

 

 

 

 

 

  Будник Світлана Петрівна учитель укр.мови та літератури,

  спеціаліст вищої  категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

  Матвійчук Наталія Сергіївна учитель

 укр.мови та літератури, спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 Мосійчук Тетяна Олександрівна учитель укр.мови та літ-ри,

 зарубіжної літ-ри, спеціаліст вищої категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Демченко Олена Дмитрівна учитель укр.мови та літ-ри,

 зарубіжної літ-ри, спеціаліст вищої категорії.

 

 

 

 

 

 

 

   Карлінська Олена Василівна 

 учитель російської мови та літератури,

  спеціаліст вищої  категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

Черненко Зінаїда Миколаївна

 учитель укр.мови та літ-ри, рос. мови,

 зарубіжної літ-ри, спеціаліст першої  категорії.

 

 

 

 

 

 

 

  Шугайло Олена Петрівна

 учитель   математики та фізики, спеціаліст другої категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Піскорська Людмила Володимирівна 

 учитель англійської мови, 

 спеціаліст вищої категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

 

   Швиденко Леся Володимирівна 

перекладач з англійської мови, спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Левітська Інна Миколаївна 

 учитель початкових класів, 11 тарифний розряд.

 

 

 

                                                

 

 

 

 

   Слюсарчук Валентина Леонідівна

  учитель початкових класів, 

 спеціаліст другої  категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 Деленгівська Ганна Михайлівна 

 учитель початкових класів,

 української мови та  літ-ри,   

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший   учитель".

 

 

 

 

 

 

  Рудзей Олена Іванівна 

 учитель початкових класів, 11 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Лопоха Світлана Андріївна 

 учитель початкових класів, 

 спеціаліст першої категорії.

 

 

                                                                                                                                                                          

 

 

 

 

 

  Марчук Людмила Олексіївна 

 учитель математики та фізики,

 спеціаліст вищої  категорії.

 

 

 

 

 

 

 

Ніколайчук Ніна Юріївна учитель біології,

 валеології та основ екології,

 спеціаліст першої  категорії.

 

 

 

 

 

 

 

  

 Зубро Надія Олександрівна учитель біології та хімії,

 спеціаліст вищої  категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

  

   Цимбалюк Ігор Миколайович учитель фізкультури,

 11 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вітраченко Олександр Миколайович

 учитель початкових класів, психолог,

спеціаліст вищої  категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Лещінська Лідія Йосипівна учитель праці та креслення 4-8 класів,

 спеціаліст вищої категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Хоменко Людмила Олегівна учитель початкових класів, англ.мови,

 спеціаліст першої категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 Добровольська Тетяна Володимирівна учитель географії, 

 спеціаліст  вищої  категорії "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

 

 Яворенко Людмила Василівна учитель початкових класів,

 спеціаліст першої  категорії,  " учитель-методист"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Бежевець Тетяна Петрівна учитель початкових класів

 спеціаліст вищої  категорії,  "учитель-методист".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дубчак Євгенія Павлівна учитель музики, диригент хору,

 спеціаліст другої  категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Цендрівська Світлана Олександрівна учитель початкових класів,

 10 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Савєльєва Ганна Павлівна учитель історії та правознавства,

 спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Савєльєв Руслан Сергійович учитель історії та правознавства,

 спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клименко Наталія Валеріївна , учитель початкових класів ,  педагог організатор, 11 тарифний розяд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Кравченко Віктор Миколайович, учитель фізкультури та ЗВ, спеціаліст вищої  категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

Юзефович Дарія Петрівна,  вихователь групи продовженого дня, 10 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

Горобчук Тетяна Ігорівна учитель трудового навчання, корекційно-розвиткових годин, 10 тарифний розряд.