Вибір підручників для п'ятих та десятих класів.

 

02.03.2018 року відбулися спортивні змагання з баскетболу серед школярів району.  У запеклій боротьбі команда дівчат  нашої школи виборола друге місце, з чим їх і вітаємо!

МОЛОДЦІ!

 

 26 лютого у стінах нашої школи відбулася година спілкування «Дякуємо тобі, солдате! ». Активні учасники 7 -Б класу хвилиною мовчання  вшанували пам’ять героїв Небесної сотні та  ще раз  відчули глибину трагедії, що сколихнула Україну й весь світ. А скільки ж тих, хто потребує нашої підтримки, перебуває на Сході країни? Холодні моменти зимового життя все ж таки не дають забути про гарічі події на передовій. Подвиг бійців неоціненний. Так хочеться їх зігріти своїм теплом. Наразі школярі вирішили передати  палкий привіт і слова підтримки бійцям 3-ої роти 11-го окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь". У цьому їм допомогла Тетяна Клименчук (помічник народного депутата П.Дзюблика) . Нехай маленькі янголи, виготовлені з любов'ю та дитячим теплом, стануть надійним оберегом для наших захисників.

Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

Про вибір і замовлення підручників для 5 класу

          На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2017 року (протокол № 9/2-19) “Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році”, педагогічні працівники нашої школи ознайомилися з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу,  інформацією на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти за посиланням: https://imzo.gov.ua/vybir-pidruchnykiv-dlya-5-klasu-zakladiv-zahalnoji-serednojiosvity/,  з електронними версіями оригінал-макетів, доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу, з переліком підручників (додаток 3) та здійснили вибір проектів підручників з кожної назви, який був схвалений на засіданні педагогічної ради школи та оформлений протоколом педагогічної ради за підписами членів педагогічного колективу.

https://drive.google.com/file/d/1ciVDmMKVhd7rpo2U89sVHu_TZz9b41WF/view?usp=sharing 

 

Діти школи піклуються про птахів взимку

 

 

13 грудня у нашій школі відбулися Андріївські вечорниці

 

        У нашій школі відбувся "Благодійний ярмарок", за виручені кошти були придбані  подарунки для дітей-сиріт та побавлених            батьківського піклування.

                                                            Не будьте байдужими до проблем ближнього!  

 

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії.  

27 та 28 грудня у нашій школі відбулися новорічні ранки для учнів школи.