Андрейченко Ірина Станіславівна директор школи,

 викладач історії спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

 "учитель методист".

 

 

 

 

 

 

 

Кисленко Тетяна Миколаївна заступник директора,

 учитель інформатики, початкових класів спеціаліст

 вищої кваліфікаційної категорії,

 "старший учитель".

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

   Яремчук Аліса Василівна заступник директора,

 учитель біології спеціаліст

 вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

  

 Новосельська Світлана Володимирівна учитель укр.мови

 та літератури, спеціаліст вищої

 кваліфікаційної категорії,  "учитель методист".

 

 

 

 

 

 

 

 

  Будник Світлана Петрівна учитель укр.мови та літератури,

  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

  "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

  Матвійчук Наталія Сергіївна учитель

 укр.мови та літератури, спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 Мосійчук Тетяна Олександрівна учитель укр.мови та літ-ри,

 зарубіжної літ-ри, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Демченко Олена Дмитрівна учитель укр.мови та літ-ри,

 зарубіжної літ-ри, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

   Карлінська Олена Василівна 

 учитель російської мови та літератури,

  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,

"старший учитель".

 

 

 

 

 

 

Черненко Зінаїда Миколаївна

 учитель укр.мови та літ-ри, рос. мови,

 зарубіжної літ-ри, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

  Шугайло Олена Петрівна

 учитель   математики та фізики, спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

Піскорська Людмила Володимирівна 

 учитель англійської мови, 

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

 

   Швиденко Леся Володимирівна 

перекладач з англійської мови, спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Левітська Інна Миколаївна 

 учитель початкових класів, 11 тарифний розряд.

 

 

 

                                                

 

 

 

 

   Слюсарчук Валентина Леонідівна

  учитель початкових класів, 

 спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 Деленгівська Ганна Михайлівна 

 учитель початкових класів,

 української мови та  літ-ри,   

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший   учитель".

 

 

 

 

 

 

  Рудзей Олена Іванівна 

 учитель початкових класів, 11 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Лопоха Світлана Андріївна 

 учитель початкових класів, 

 спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

 

 

                                                                                                                                                                          

 

 

 

 

 

  Марчук Людмила Олексіївна 

 учитель математики та фізики,

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

Ніколайчук Ніна Юріївна учитель біології,

 валеології та основ екології,

 спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

  

 Зубро Надія Олександрівна учитель біології та хімії,

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

  

   Цимбалюк Ігор Миколайович учитель фізкультури,

 10 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вітраченко Олександр Миколайович

 учитель початкових класів, психолог,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Лещінська Лідія Йосипівна учитель праці та креслення 4-8 класів,

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, "старший учитель".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Хоменко Людмила Олегівна учитель укр.мови та літ-ри, англ.мови,

 спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 Добровольська Тетяна Володимирівна учитель географії, 

 спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії "старший вчитель".

 

 

 

 

 

 

 

 

 Яворенко Людмила Василівна учитель початкових класів,

 спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Бежевець Тетяна Петрівна учитель початкових класів

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,  "учитель методист".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дубчак Євгенія Павлівна учитель музики, диригент хору,

 спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Цендрівська Світлана Олександрівна учитель початкових класів,

 10 тарифний розряд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Савєльєва Ганна Павлівна учитель історії та правознавства,

 спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Савєльєв Руслан Сергійович учитель історії та правознавства,

 спеціаліст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Яворенко Лідія Олександрівна учитель історії та суспільствознавства,

 спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,  учитель методист.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клименко Наталія Валеріївна , учитель початкових класів ,  педагог організатор, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.