Ліцей № 3 Коростишівської міської ради Житомирської області

   

Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.

Додаткова інформація за посиланням: 

https://oda.zht.gov.ua/news/vitalij-bunechko-zhytomyrshhyna-doluchayetsya-do-zmagan-vseukrayinskyh-shkilnyh-lig-plich-o-plich-razom-peremozhemo/

Детальніше у відео: https://youtu.be/wh7aLQktpYg


 

Проєкт “Незламні діти. Я чекаю”: про дітей, котрі мріють та вірять, не дивлячись на війну

 

 

Команда українського незалежного медіа Online.UA створила документальний фільм «Незламні діти. Я чекаю». Проєкт документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.

Фільм розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань. Як вони зустріли 24 лютого, як рятувались, виїжджаючи за кордон, чому повернулись і чому хочуть жити в Україні, а також як волонтерять та підтримують наші ЗСУ. Це історії про те, як діти всіма силами наближують нашу перемогу.

Наші діти перетворюють обставини на виклик. Своїми вчинками доводять, що нічого неможливого немає. Вони попри все залишаються Незламними.

Відео - проєкт знаходиться за посиланням https://youtu.be/ZKtpFCrp1zM

 

 

 

 

 

Робота в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая", в межах якого відбувається Всеукраїнській флешмоб "Військові обереги Святого Миколая"

 
Спільна робота керівника Демченко О.Д. та учениці 4-А класу Демченко Я.С.
Ліцей №3 Коростишівської міської ради
 
#оберегисвятогомиколая

 

                   

 

Традиційно в продовж багатьох років в ліцеї №3 Коростишівської міської ради проходять батьківські лекторії, і ось 24 грудня відбувся лекторій на тему "Доброта та милосердя народжуються в сім'ї". Батьки отримали цікаву та корисну інформацію, про те, як розпізнати, що дитина страждає від булінгу в школі, як допомогти постраждалим від булінгу, секрети щасливої сім'ї , золоті правила виховання дітей, негативні моделі батьківського виховання тощо.

 

 

З 17.01 по 21.01. 2022 р. у ліцеї №3. Коростишівської міської ради проходив тиждень

"У доброти багато доріг та одна мета"

Впровадж тижня було створено скарбничку "добрих справ", де кожен з учнів написав добру справу та до кінця тижня звітував про її виконання.
Були відзначені переможці у конкурсі творів "Людини з добрим серцем та доброю душею": 1місце- Андрєєва А. (9-Б), 2місце- Богданович Д. (8-Б), 3 місце- Медвідь О. (4-Б).
У кожному класі проведені тренінги, години спілкування "Добро починається з тебе" 5-11кл, а 1-4 подорожували "містом Доброти", а також проводилися зустрічі з Галя Савенець Савенець Галина Миколаївна - завідувач відділення соц.роб. КУ"Центр надання соціальних послуг" Коростишівської міської ради та Пількевич Оксана Володимирівна -начальник служби у справах дітей Коростишівської міської ради.
Учнями 1-11 класів було створена виставка "Поважай їх вік і старість" .
На завершення тижня була проведена акція "Подаруй часточку тепла, тим кого любиш".

 

 

 

Щорічно 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, ми святкуємо День Соборності України.
18 січня у читальному залі Коростишівської публічної бібліотеки для учнів 10 класу ліцею №3 було проведено годину історичної інформації "Соборність - свято вільної нації".

 

 

 

Учні 2-Б класу продовжують добрі справи і підгодовують зимуючих птахів.Адже від голоду ми можемо врятувати до 50 синичок.

 

 

 

 

 

04 березня 2020 року у м.Житомир відбулися урочистості та нагородження Всеукраїнського конкурсу «Учитель року"
Щиро вітаємо нашого вчителя з здобуттям почесного ІІ місця у номінації "Історія". Савєльєва Ганна Павлівна продемонструвала високу педагогічну майстерність, професіоналізм, творчість та оригінальність. Нехай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці.
Пишаємося професійними здобутками нашої колеги та від усіх колег щиро вітаємо!


Пишаємося професійними здобутками нашої колеги та від усіх колег щиро вітаємо!

18 листопада учні-активісти нашої школи відвідали екскурсію до Верховної ради за сприяння народного депутата Тетяни Грищенко, а також музей під відкритим небом у Пирогову

 

2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математики в Україні .

Стало традиційним проводити тиждень математики в освітньому закладі.

У період  з 8 по 12 лютого в школі пройшов тиждень математики, фізики та інформатики. В рамках тижня  проводились різноманітні заходи, змагання та конкурси.

На початку тижня учнів було запрошено  на радіопередачу  «Природничі науки в житті людини» . Також відбувся  урок-подорож по Математичному океану «Додавання і віднімання дробів»  для учнів 5-А класу.

Учні 5-х класів взяли участь у математичному турнірі, та відвідали інтегрований урок з математики та інформатики.

Для учнів 6-х класів проведено урок-гру "Математики-фанатики".

9-ті класи були учасниками уроку-гри "Цікава математика", а учні 7-х класів брали участь у "Веселих змаганнях".

Вірші про інформатику розповідали учні 3-5 класів.

Також в школі проводився конкурс тематичних стіннівок.