КОРОСТИШІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І - ІІІ  СТУПЕНІВ  № 3

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Н А К А З

31  травня   2019 року                            м .Коростишів                                                 № 94

Про зарахування учнів

до 1-х класів

 

Керуючись п.п. 1-3  розділу 2  наказу  МОН України від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та  комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Н А К А З У Ю:

1.  Зарахувати до 1-А класу

  1. Бабая Дениса Андрійовича
  2. Білобровець Матвєя Сергійовича
  3. Бубон Анну Артурівну
  4. Голубко Анастасію Сергіївну
  5. Демченко Яну Сергіївну
  6. Довбиша Євгенія Володимировича
  7. Дорожинець Марію Сергіївну
  8. Дорофєєву Каріну Сергіївну
  9. Жайворонок Анастасію Максимівну
  10. Калабушкіну Валерію Віталіївну
  11. Ковальського Олександра Михайловича
  12. Ковальчука Ростислава Віталійовича
  13. Кулик Поліну Віталіївну
  14. Луців Івана Руслановича
  15. Майданюк Єву Олександрівну
  16. Майданюк Зою Олександрівну
  17. Мельника Данила Васильовича
  18. Мельниченка Богдана Михайловича
  19. Нізюлик Анастасію Павлівну
  20. Осауленко Марину Анатоліївну
  21. Симонович Софію Ігорівну
  22. Тверитнікову Анну Миколаївну
  23. Шатило Наталію Андріївну

2. Зарахувати до  1-б класу

  1. Берковську Ніку Юріївну
  2. Бубон Вікторію Вікторівну
  3. Бубона Нікіту Сергійовича
  4. Василевську Аріну Віталіївну
  5. Войтенка Назара Володимировича
  6. Деленгівського Ігоря Сергійовича
  7. Добрянського Назара Анатолійовича
  8. Дригальчука Назара Олександровича
  9. Дубенка Михайла Сергійовича
  10. Євдоченко Вікторію Вадимівну
  11. Захарчука Михайла Руслановича
  12. Зюзь Єву Вадимівну
  13. Ковальчук Олександру Олександрівну
  14. Козлюк Ірину Ігорівну
  15. Кравченко Софію Ігорівну
  16. Лінкевич Зоряну Сергіївну
  17. Лобаса Богдана Сергійовича
  18. Лук’янчук Уляну Володимирівну
  19. Мельник Злату Артурівну
  20. Мельниченко Евеліну Євгеніївну
  21. Мосейчука Ярослава Віталійовича
  22. Мудрик Альбіну Віталіївну
  23. Невмержицьку Марію Миколаївну
  24. Немця Назара Володимировича
  25. Онищенка Саліма Ігоровича
  26. Островську Софію Олександрівну
  27. Повар Софію Валеріївну
  28. Пукаса Артема Олександровича
  29. Семенова Артема Руслановича
  30. Юзефовича Максима Івановича

3. Зарахувати до 1-в класу

  1. Витіск Сніжану Вікторівну
  2. Гончарук Аміну Іванівну
  3. Гордієнка Тимофія Володимировича
  4. Деняка Назара Євгенійовича
  5. Добровольську Валерію Ігорівну
  6. Довгалюк Тетяну Вадимівну
  7. Іжицького Петра Петровича
  8. Ковальчука Максима Юрійовича
  9. Кудрявцева Кіріла Олеговича
  10. Кудрявцева Костянтина Олеговича
  11. Кузнецова Глєба Євгеновича
  12. Лобаса Олександра Віталійовича
  13. Михайленка Святослава Анатолійовича
  14. Одарченко Каріну Едуардівну
  15. Пугач Євгенію Денисівну
  16. Редчук  Елліну Юріївну
  17. Ростовську Крістіну Віталіївну
  18. Сафонюк Анну Іванівну
  19. Степаненка Нікіту Валентиновича
  20. Стуканову Марію Олександрівну
  21. Шайкова Артема Андрійовича
  22. Шут Єсфірь Вадимівну
  23. Юзефовича Артема Олександровича
  24. Юзефович Маргариту Віталіївну
  25. Юзькову Анну Леонідівну

Директор                          підпис існує                                      І.С. Андрейченко