Ліцей № 3 Коростишівської міської ради Житомирської області

   

Безкоштовна кризова психологічна допомога в період війни

     

    Повномасштабне вторгнення Росії в Україну серйозно позначилось на психологічному стані кожного українця. Якщо ви відчуваєте наслідки війни на своєму психічному стані або стані вашої дитини, вам може знадобитися допомога кваліфікованих фахівців. Чим раніше ви до них звернетеся, тим швидше ви та ваша дитина зможете повернутися до якісного життя. 

     Допомога спеціаліста потрібна, якщо тривалий час у вас панує поганий настрій, відсутнє бажання щось робити, постійне відчуття тривоги, хвилювання. У дитини можливо помітити зниження мотивації до навчання, розлади сну, зниження апетиту, лякливість, поведінкові розлади. 

     Якщо Ви або ваша дитина потребує допомогу спеціалістів, соціально-психологічна служба ліцею №3 рада прийти на допомогу.

     Також Ви можете отримати консультації у кваліфікованих психологів та психотерапевтів:

 

Асоціація професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні надає психосоціальну підтримку, зокрема, може сконтактувати з різними соціальними службами й розрахована на будь-які запити від цивільних, військових та їхніх родичів. +38 (096) 260 15 75 (з 10:00 до 18:00 щоденно).

 

Фонд “Запорука” допомагає пережити будь-які травми. Лінію психологічної допомоги створили після початку повномасштабної війни. Консультації можуть бути як онлайн, так і офлайн. 0 800 4000 23 (з України), +38 (050) 493 03 07

 

Безкоштовна “гаряча лінія” київського контактного центру 15-51 підтримує людей, які переживають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). За цим номером дипломовані психологи допоможуть подолати стресові розлади, навчать, як упоратися з наслідками психологічної травми, адаптуватись після вимушеної зміни місця проживання, пережити втрату близької людини або родича, навчать навичкам подолання тривоги та розкажуть, як регулювати психологічний стан в умовах війни. Аби поспілкуватися з професійним психологом потрібно з 08:00 до 20:00 прослухати за номером 15-51 голосове меню та обрати номер “3” для з’єднання з психологом.