Заклад загальної середньої освіти № 3 м.Коростишева

   

Характеристики сертифікаційних робіт

  Характеристики сертифікаційних робіт 

   Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

              Зауважимо, що в липні Український центр за дорученням Міністерства освіти і науки України підготував три варіанти графіків проведення у 2022 році основної сесії ЗНО. Департаменти освіти і науки переважної більшості обласних державних адміністрацій обрали оптимальним варіантом проведення проєкт, який наразі було затверджено.

          Опубліковано характеристики сертифікаційних робіткритерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

          У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на його виконання. Докладне ознайомлення з інформацією, поданою в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

           Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник / учасниця тестування знатиме, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

Нагадуємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Характеристики сертифікаційних робіт шукайте тут: : https://bit.ly/ZNO-2022
Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю шукайте тут: https://bit.ly/ZNO-2022
Увага! Для тих, хто вивчав англійську мову на рівні стандарту, у процесі визначення оцінки ДПА буде використано тестовий бал, отриманий учнем за виконання завдань:
№1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)»;
№17–32 частини «Читання»;
№39–43, №49–53 частини «Використання мови»;
№59 частини «Письмо».
Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання всіх завдань тесту.